Obchodní zástupce - Brno

Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Obchodní zástupce (Accountmanager)

Náplň práce:

  • samostatná obchodní činnost ve svěřeném regionu

  • rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky

  • akvizice nových zákazníků

  • průzkum trhu a hledání alternativních obchodních příležitostí

  • poradenská činnost našim zákazníkům

  • péče o přidělený segment

  • pravidelný reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ s obchodním nebo technickým zaměřením

  • praxe v oboru výhodou

  • organizační a komunikační dovednosti

  • pro zákaznicky orientované myšlení

  • znalost NJ nebo AJ je výhodou

  • schopnost učit se novým věcem

  • uživatelská znalost PC

  • řidičský průkaz skupiny B

    Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou náplň práce

  • stabilní zázemí a výhody prosperující holandské společnosti

  • příjemné a přátelské pracovní prostředí a výborný kolektiv

  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům

  • možnost získání další praxe a profesních zkušeností

  • odborné zaškolení

  • firemní benefity

  • dovolená 4 týdny, po 1 odpracovaném roce dovolená 5 týdnů

  • služební automobil i pro soukromé účely

  • možnost kariérního růstu v dynamicky se rozvíjející společnosti

  • nástupu ihned, popř. dohodou

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, prosím, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: kariera@boels.cz. Děkujeme za spolupráci.

s poznámkou:

Tímto zplnomocňuji Boels Verhuur k použití mých osobních údajů k administrativnímu a náborového účelu.

Firma: BOELS Česká republika s.r.o.

Kontakt: Romana JUŘÍČKOVÁ
Poděbradská 56/186
180 66 Praha 9 - Hloubětín

Telefon: 730899239

Místo práce: Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé